» Как купить "Відкриваємо Світ: система інтегрованих занять з дітьми п'ятого року життя"
Відкриваємо Світ: система інтегрованих занять з дітьми п'ятого року життя

Методичний посібник – результат чотирирічної апробаційної роботи за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» в дошкільному навчальному закладі № 5 «Усмішка» м. Здолбунів Рівненської області.
Посібник презентує авторську систему навчально-виховних блоків як орієнтир планування, практичні доробки та досвід упровадження в практику Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».
Для вихователів дошкільних навчальних закладів, методистів, студентів педагогічних навчальних закладів.

Гриф: Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах (лист № 1.4/18-Г-163 від 12.05.2010 р.)


Особливість виданняПосібник продовжує серію інтегрованих занять з дошкільнятами за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку “Я у Світі”. Він пропонує добірку цікавого матеріалу для роботи з дітьми п’ятого року життя. Таку ж систему інтегрованих занять з дітьми шостого року життя автори презентують у наступному посібнику – «Перетворюємо світ».

Заняття укладені у 30 навчально-виховних блоків, кожен з яких містить методичний орієнтир для вихователя та кілька занять з пріоритетом пізнавальних, логіко-математичних, екологічних завдань, продуктивних видів діяльності тощо. Окрім того, усіх їх супроводжує добірка різноманітного дидактичного матеріалу, завдань, вправ, віршів, казок, оповідань тощо

» Как купить "Відкриваємо Світ: система інтегрованих занять з дітьми п'ятого року життя"