» Как купить "Виховання здорової дитини в сучаснїй сім'ї: Cім'я – берегиня здоров'я дитини"
Виховання здорової дитини в сучаснїй сім'ї: Cім'я – берегиня здоров'я дитини

У посібнику розкрито особливості виховної роботи з дошкільниками з метою формування, збереження і зміцнення їхнього здоров’я. Подано характеристику дітей віком 3–6 років, запропоновано систему розвивальних ситуацій, цікаву інформацію, поради, добірку художньої літератури, тестові запитання.
Посібник є складовою навчально-методичного комплекту, до якого ввійшли видання “Дошкільникам про основи здоров’я: Навчально-методичний посібник”, “Веселка здоров’я: Хрестоматія для читання дітям дошкільного віку”, “Навчи мене бути здоровим! Зошит з основ здоров’я для дошкільнят (старший дошкільний вік)”.
Для батьків, педагогів дошкільної освіти, психологів, соціальних педагогів, гувернерів та студентів. Гриф: Схвалено для використання у навчально-виховній роботі з дітьми дошкільного віку Міністерством освіти і науки України (протокол № 2 від 12. 05. 2009 р.)

Особливість видання:
Посібник є складовою навчально-методичного комплекту авторів Любові Лохвицької і Тетяни Андрющенко:
– “Дошкільникам про основи здоров’я”,
– «Веселка здоров’я: Хрестоматія для читання дітям дошкільного віку»,
– «Навчи мене бути здоровим! Зошит з основ здоров'я для дошкільнят» (старший дошкільний вік).

За всіма розділами авторської програми, яка вміщена у книгу “Дошкільникам про основи здоров’я”, подано матеріал для роботи з батьками і для батьків.

Дорослі дізнаються відповіді на запитання:
– Яка Ваша дитина, і чому?
– Як дбати про здоров’я дитини?
– Як привчити дитину бути здоровою?

Завідувачі ДНЗ та вихователі, маючи цю книгу, зможуть успішно провести батьківські збори (вони є обов’язковими в роботі ДНЗ!) і взагалі роботу з батьками.
Батьки отримають слушні поради та інформацію, яку можна розказати чи прочитати своїй дитині. В книжці є тести, за якими можна перевірити, чи добра ви мама (тато), а також яка ваша дитина.
Добірка ігор та різноманітних завдань урізноманітнить та пожвавить розвиток дітей.

» Как купить "Виховання здорової дитини в сучаснїй сім'ї: Cім'я – берегиня здоров'я дитини"