» Как купить "Виховання гуманних почуттів у дітей"
Виховання гуманних почуттів у дітей

У посібнику розкрито психологічні особливості становлення першооснов особистості дитини, яка зростає в умовах підвищення напруженості та невизначеності розвитку суспільства, а саме: вихованню гуманних почуттів сучасних дошкільників у дитячому колективі та сім'ї. Розкрито умови, що сприяють розвиткові емоційної сфери дітей та структурують їхній внутрішній емоційний простір, активізують виявлення ними гуманного ставлення до дорослих та дітей у різних видах діяльності й спілкуванні. Запропоновано вивірені на практиці шляхи виховання доброзичливого та чуйного ставлення до оточення, що значною мірою визначає закладання духовних підвалин особистості.
Для педагогів дошкільних навчальних закладів, практичних психологів, студентів, батьків.

Гриф: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11-65 від 05.08.2009 р.)


Особливість виданняОдин із посібників, що входять у серію «Дитина замовляє розвиток». Він присвячений одній із найактуальніших нині проблем у дошкільній педагогіці – вихованню у дітей гуманних почуттів.

Автори розкривають психологію розвитку доброзичливих стосунків між дітьми, у спілкуванні з вихователем, під час сюжетно-рольових ігор, у ставленні до близьких дорослих та ін..

Читачі знайдуть практичні поради, як виховати гуманні почуття у сучасних дошкільників у дитячому колективі та сім’ї.

» Как купить "Виховання гуманних почуттів у дітей"